RZUĆ PALENIE


TERAPIA  ANTYNIKOTYNOWA BRT

Terapia antynikotynowa BRT –  jest to metoda zwalczania głodu nikotynowego z użyciem nowoczesnego aparatu biorezonansowego BICOM 2000.

Zobacz co o Nas piszą >>> OPINIE O TERAPII

19a

Metoda ta jest bezinwazyjna, bezbolesna, nie ma skutków ubocznych i każdy palący może się jej poddać. Ilość wypalanych dziennie papierosów, czy też staż palenia nie mają wpływu na efektywność terapii.

PRZECIW WSKAZANIEM do przeprowadzenia terapii biorezonansowej jest:
ROZRUSZNIK SERCA, CIĄŻA, NOWOTWÓR, CHEMIOTERAPIA

Przed przystąpieniem do terapii należy wypalić do połowy OSTATNI papieros. Popiół wraz z niedopałkiem należy przechować w chusteczce higienicznej, do momentu umieszczenia w elektrodzie kubkowej, w celu analizy przez urządzenie rodzaju uzależnienia, na jakie chce się oddziaływać.

Osoba poddawana terapii jest zintegrowana z aparatem za pomocą elektrod. Pole magnetyczne elektrod jest bardzo małe i służy jedynie przekazywaniu informacji. Po wpisaniu w aparacie i włączeniu odpowiedniego programu, w organizmie człowieka zachodzą reakcje mające na celu wygaszenie głodu nikotynowego, który powinien ustąpić w przeciągu 2-12 godzin. Brak chęci zapalenia najwyraźniej odczuwa się następnego dnia rano.

WAŻNE !!!

Najważniejszą sprawą po terapii antynikotynowej jest NIEWPROWADZENIE do organizmu NIKOTYNY ( w żadnej postaci, nawet gum, e-papierosów), oraz opanowanie odruchowego sięgania po papierosa.

Efekt terapii antynikotynowej utrzymuje się nawet w towarzystwie osób palących. Bierne palenie nie wyzwala potrzeby zapalenia. Dopiero aktywnie wypalony papieros spowoduje nawrót głodu nikotynowego. Zatem najważniejszym zadaniem wszystkich poddających się terapii, jest przy braku głodu nikotynowego, niepozwolenie sobie nawet na jednego papierosa (za tydzień, miesiąc, czy rok…).

W trakcie terapii dochodzi do uruchomienia oraz ewakuacji z tkanek nagromadzonych wcześniej toksyn. Może się to objawiać wzmożonym pragnieniem, niekiedy zwiększoną sennością i potliwością. Proces usuwania toksyn zachodzi poprzez nerki, skórę i jelita. Zatem aby ułatwić proces ich wydalania, w ciągu kilkunastu godzin po zabiegu należy wypić od 1,5 do 2 litów wody (niegazowanej, źródlanej, lub przegotowanej). Nie należy również spożywać kawy, herbaty i napojów wysokoenergetycznych (cola, red bul, itp.) Zalecane są również częstsze kąpiele.

Pozostała grupa osób, u których głód nikotynowy został zmniejszony, ale nie udało im się całkowicie zarwać z nałogiem, powinna zgłosić się na kolejną wizytę. ( W ciągu 30 dni od pierwszego zabiegu – powtórzenie terapii GRATIS)

Prosimy pamiętać, że bez odrobiny woli rzucenia palenia, nawet najlepsze metody nie odniosą oczekiwanego efektu.

KORZYŚCI Z ZAPRZESTANIA PALENIA:

  • w ciągu 20 minut wraca do normy wartość ciśnienia tętniczego i czynność serca,
  • w ciągu 8 godzin zmniejsza się poziom tlenku węgla we krwi, a podnosi poziom tlenu,
  • w ciągu 24 godzin zmniejsza się ryzyko ostrego zawału serca,
  • po 3 miesiącach poprawia się stan układu krążenia i o 30% wzrasta wydolność płuc,
  • od 1 miesiąca do 9 miesięcy poprawia się wydolność układu oddechowego, ustępują kaszel, duszności i zmęczenie,
  • po 5 latach o połowę zmniejsza się ryzyko zachorowania na raka płuca, jamy ustnej, przełyku oraz krtani,
  • po 10 latach ryzyko zachorowania na raka płuca i chorobę niedokrwienną serca jest podobne jak u osoby, która nigdy nie paliła, a ryzyko zachorowania na raka jamy ustnej, krtani, przełyku, pęcherza moczowego i nerek nadal się zmniejsza.

Zapraszamy do współpracy zakłady i instytucje,w celu likwidacji nałogu nikotynowego wśród pracowników.
Przy zorganizowaniu grupy minimum 8 osób, jesteśmy gotowi dojechać do Państwa.